Порошенко обговорив з єврокомісаром візову лібералізацію та питання безпеки на Донбасі

Йоханесс Хан запевнив Україну в подальшій підтримці ЄС на шляху імплементації внутрішніх реформ

пресс-служба

Президент Петро Порошенко провів зустріч з Комісаром Євросоюзу з питань Європейської політики сусідства і розширення Йоханессом Ханом, повідомила прес-служба Адміністрації президента.

"Президент підкреслив, що лібералізація візового режиму і завершення процесу ратифікації Угоди про асоціацію з ЄС стане не тільки визнанням досягнутих Україною результатів, але й історією успіху самого Євросоюзу, відповіддю на євроскептичні настрої", - процитувала прес-служба Порошенка.

Відзначається, що Хан запевнив Україну у подальшій підтримці з боку ЄС на шляху імплементації внутрішніх реформ. Під час зустрічі обговорювалася безпека на Донбасі і виконання Мінських угод, йдеться в повідомленні.

"Було підтверджено, що для ефективного просування політичного процесу врегулювання на Донбасі, ключовою умовою є повне припинення вогню російськими бойовиками і виконання інших компонентів з безпеки прийнятих в Мінську", - підкреслили в прес-службі.

Новини за темою: СЦКК: Бойовики знову обстріляли житлові райони та інфраструктуру Донбасу напередодні зустрічі підгруп у Мінську

Хан підтвердив незмінність політики ЄС у питанні невизнання окупації Криму з боку РФ.

На сторінці в Twitter єврокомісар зазначив, що на зустрічі з Порошенком обговорювалися критично важливі для України питання: процес реформування, візова лібералізація і ситуація з безпекою.Нагадаємо, раніше Хан повідомив, що рішення щодо безвізового режиму між Україною і Європейським Союзом буде прийнято восени.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів