Порошенко не допустить виключення з Трудового кодексу антидискримінаційних норм, необхідних для безвізу з ЄС

Президент назвав помилковим рішення комітету Ради виключити з проекту кодексу так звані антидискримінаційні норми

Президент України Петро Порошенко пресс-служба главы государства

Президент Петро Порошенко не допустить виключення з Трудового кодексу так званих антидискримінаційних норм, необхідних для отримання Україною безвізу. Про це заявив прес-секретар Порошенка Святослав Цеголко на своїй сторінці в Facebook.

"Президент не допустить ревізії зобов'язань України, які ми реалізували для отримання безвізового режиму. Рішення парламентського комітету виключити з проекту нового Трудового кодексу так звані антидискримінаційні норми глава держави вважає помилковим і навіть провокаційним. Петро Порошенко запевнив наших партнерів по дипломатичних каналах, що така позиція комітету не знайде підтримки ні у Верховній Раді, ні тим більше з боку президента. Україна виконувала, виконує і буде виконувати всі свої зобов'язання", - написав Цеголко.

Новини за темою: Європарламент голосуватиме за безвіз для України 3-6 квітня, - журналіст

Нагадаємо, 15 березня на засіданні комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення перед другим читанням розглядали проект Трудового кодексу. У проект було внесено поправку, в якій йдеться про заборону будь-якої дискримінації в цілому. При цьому було повністю прибрано згадку про сексуальну орієнтацію та гендерну ідентичність.

Зазначимо, що внесення в законодавство протидії дискримінації за ознакою сексуальної орієнтації було одним із пунктів Плану дій з візової лібералізації, виконання якого необхідне для введення безвізового режиму між Україною та ЄС.

Новини за темою: Для українських громадян майже ніякого ефекту від введення безвізу не буде, - Балашов

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів