Петро Порошенко
З відкритих джерел

Президент України Петро Порошенко вітає ухвалення Радою безпеки Організації Об'єднаних Націй (ООН) резолюції про захист об'єктів критичної інфраструктури від терористичних атак. Про це він повідомив на своїй сторінці Twitter.

"Ухвалення Радбезом ООН ініційованої Україною резолюції по об'єктах захисту критичної інфраструктури від терактів (майже 50 співавторів) - вагомий успіх і внесок у зміцнення нацбезпеки України", - зазначив він.

Як повідомлялося, сьогодні, 13 лютого, Рада безпеки ООН ухвалила резолюцію про захист об'єктів критичної інфраструктури від терористичних атак, ініційовану Україною.

Резолюція спрямована на підвищення ефективності міжнародних зусиль з протидії терористичним атакам проти об'єктів критичної інфраструктури, зокрема в рамках Глобальної контртерористичної стратегії ООН.

Новини за темою: Клімкін: Резолюція ООН із захисту критичної інфраструктури - рішучий сигнал міжнародній спільноті

Серед основних її елементів: підвищення рівня обізнаності держав про терористичні загрози, посилення стійкості критичної інфраструктури до терористичних атак, посилення потенціалу державного і приватного секторів держав для протистояння терористичним загрозам, забезпечення кримінальної відповідальності за вчинення терористичних атак, спрямованих на знищення критичної інфраструктури, зміцнення міжнародного та регіонального співробітництва, посилення відкритого обміну інформацією між усіма зацікавленими сторонами та правоохоронцями.