Петро Порошенко і Антоніо Таяні
Адміністрація Президента України
Президент України Петро Порошенко провів зустріч з президентом Європейського парламенту Антоніо Таяні під час робочого візиту на Мальту. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Президент привітав Таяні з обранням на посаду голови Європейського парламенту. Порошенко висловив переконання у подальшій незмінній підтримці ЄП під головуванням Таяні зближення України з Європейським Союзом, продовження курсу реформ і відновлення територіальної цілісності в контексті триваючої агресії з боку РФ.

Крім того, Порошенко під час зустрічі з Таяні висловив надію на позитивне голосування Європейським парламентом рішення щодо введення безвізового режиму для українців на найближчій пленарній сесії 6 квітня 2017 року.

"Петро Порошенко поінформував президента Європарламенту про розвиток ситуації на Донбасі, зокрема про провокативні дії Росії, які підривають мирний процес і подальшу реалізацію мінських домовленостей", - йдеться в повідомленні.

Також президент підкреслив важливість збереження і посилення режиму санкції щодо Росії до відновлення Україною територіальної цілісності, включаючи Крим.

Порошенко запросив Антоніо Таяні відвідати з візитом Україну.

Новини за темою: Як працює безвізовий режим з ЄС для Грузії: Що можна, а що ні з безвізом

Нагадаємо, що питання про введення безвізового режиму для громадян України буде обговорюватися в Європарламенті 5-6 квітня. Так, 5 квітня будуть проведені дебати з цього питання, а 6 - відбудеться голосування.