Порошенко і президент Єгипту обговорили реалізацію конкретних двосторонніх економічних проектів

Президент України відзначив необхідність активізації двостороннього діалогу на всіх рівнях

Адміністрація Президента України

Президент України Петро Порошенко і президент Арабської Республіки Єгипту Абдель Фаттах Аль Сісі в ході телефонної розмови обговорили питання торговельно-економічного співробітництва. Про це повідомляє прес-служба президента України. 

"Президент Єгипту відзначив дружні відносини між народами двох країн і підкреслив готовність єгипетської сторони до розширення торговельно-економічного співробітництва з нашою державою. Мова йшла про реалізацію конкретних двосторонніх економічних проектів", - відзначають в прес-службі. 

Глава держави привітав Абделя Фаттаха Аль Сісі з переконливою перемогою на президентських виборах, що відбулися в березні 2018 року.

Новини за темою: Українці зможуть отримувати візи в Єгипет за 25 дол. через інтернет

"Окремо обговорювалися перспективи проведення в нинішньому році чергового засідання Спільної Міжурядової Комісії з економічного і науково-технічного співробітництва між Україною і Єгиптом", - йдеться в повідомленні.

Також Порошенко відзначив необхідність активізації двостороннього діалогу на всіх рівнях і запросив А. Сісі відвідати Україну з візитом.

Раніше Порошенко заявив, що Україна буде наполягати на отриманні програми посилених можливостей для України і плану дій щодо членства в НАТО.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів