пресс-служба главы государства

Президент України Петро Порошенко прийняв Першого заступника Директора-розпорядника МВФ Девіда Ліптона. Сторони обговорили Меморандум про економічну та фінансову політику в контексті виділення чергового траншу Україні. Про це повідомляє прес-служба голови держави.

Голова держави підкреслив надзвичайно важливу роль Міжнародного валютного фонду у впровадженні реформ в Україні.

"Співрозмовники обговорили стан впровадження освітньої, медичної та пенсійної реформ. Президент Петро Порошенко окремо відзначив важливість створення ефективної системи боротьби з корупцію в Україні", - зазначають в прес-службі.

Новини за темою: Порошенко обговорив з главою МЗС Естонії Міксером шляхи реалізації миротворчої місії ООН на Донбасі

Також сторони обговорили перспективи виконання Меморандуму про економічну та фінансову політику в контексті надання чергового траншу Україні в рамках програми Механізму розширеного фінансування.

Девід Ліптон наголосив, що Україна має скористатись позитивним покращенням у внутрішній економіці, щоб завершити реформи та мати стабільне зростання, та відзначив високу динаміку співпраці між МВФ та Україною.

Нагадаємо, вчора, 12 вересня, до Києва приїхав перший заступник директора-розпорядника Міжнародного валютного фонду Девід Ліптон.