Порошенко доручив підготувати проект указу про відзначення 500-річчя реформації

В наступному році весь світ буде відзначати 500-річчя реформації

Прес-служба президента України

Президент України Петро Порошенко доручив заступнику глави Адміністрації президента Ростиславу Коваленку у взаємодії з представниками протестантських громад підготувати проект указу про затвердження заходів з відзначення 500-річчя реформації в 2017 році. Як повідомили в прес-службі глави держави, про це йшла мова під час його зустрічі з керівниками церков і релігійних організацій.

Порошенко нагадав, що в наступному році весь світ буде відзначати 500-річчя реформації. "Протестантські громади в Україні мають давню і багату історію. Ваша діяльність викликає повагу. Сподіваюся, що ми всі будемо сприяти проведенню в Україні заходів з нагоди цієї дати на високому рівні. І ця подія, звичайно ж, повинна зазначатися і на державному рівні в загальноєвропейському контексті", - підкреслив президент.

Крім того, глава держави нагадав, що 8 і 9 травня Україна відзначатиме День пам'яті і примирення і День Перемоги. "Сподіваюсь на вашу молитовну згадку цих дат, на молитву за всіма загиблими і за те, щоб на нашу землю прийшла перемога, гідна зусиль і жертв нашого народу, і довгоочікуваний мир", - підкреслив президент.

Порошенко також, користуючись нагодою, запросив присутніх на спільну молитву за Україну з нагоди святкування 25 років української незалежності.

Раніше Порошенко доручив Міністерству оборони прискорити розробку положення про капеланство у Збройних Силах України та інших силових структурах.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів