Порошенко доручив главам МЗС і Міноборони домовитися з НАТО про фінансування охорони боєприпасів

За його словами, в Україні немає жодного сучасного складу, який би повністю відповідав би стандартам НАТО

пресс-служба Порошенко

Президент України Петро Порошенко під час наради з силовиками доручив міністру оборони Степану Полтораку і міністру закордонних справ Павлу Клімкіну завершити переговори з НАТО щодо реалізації спеціального трастового фонду, який забезпечить безпечну експлуатацію та ефективну охорону об'єктів зберігання боєприпасів. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Новини за темою: Ще є чому горіти: Експерт назвав кількість складів з боєприпасами в Україні

"Доручаю міністру оборони, міністра закордонних справ терміново завершити переговори з НАТО щодо створення та реалізації спеціального трастового фонду, який забезпечить безпечну експлуатацію та ефективну сучасну охорону об'єктів зберігання боєприпасів", - сказав Порошенко.

Він висловив сподівання, що найближчим часом відповідні програми будуть реалізовані.

"Я б дуже просив, щоб ми забезпечили фінансування в повному обсязі за програмою захисту складів зберігання боєприпасів. Так, цього недостатньо, але ми можемо в цьому році виконати в повному обсязі кожне фінансування і забезпечення периметра, і з будівництва сховищ, і за перевезення боєприпасів", - звернувся президент до секретаря РНБО Олександра Турчинова.

Новини за темою: Порошенко вимагає швидких результатів розслідування вибухів на артскладах в Ічні

Вчора відбулися вибухи на складах боєприпасів поблизу міста Ічня почалися близько четвертої ранку. На місці події організували штаб ліквідації пожежі. 

Також в районі населеного пункту Ічня закрито повітряний простір у радіусі 30 км, припинено рух автомобілів і потягів

У Держнс також повідомили, що в зону відселення потрапляють близько 20 тис. осіб.

Повідомлялося, що рятувальники локалізували 35% території пожежі. А до Ічні почали повертатися евакуйовані жителі.

Військова прокуратура відкрила кримінальне провадження за статтею "Недбалість". СБУ розглядає три версії детонації боєприпасів: вчинення диверсії з проникненням на територію складів диверсійної групи; порушення правил пожежної безпеки або зберігання боєприпасів; навмисний підпал або підрив з метою приховування нестачі боєприпасів.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів