Немає підстав стверджувати, що в українські вибори буде втручатися саме РФ, а не Німеччина, США чи Ізраїль,- експерт

Раніше Порошенко доручив Раді національної безпеки і оборони передбачити окреме засідання з протидії втручання Російської Федерації у вибори

112.ua

Немає підстав стверджувати, що в українські вибори буде втручатися саме РФ, а не Німеччина, США чи Ізраїль. Таку думку в ефірі телеканалу "112 Україна" висловив політичний експерт Василь Вакаров, коментуючи заяву президента Петра Порошенка щодо можливого втручання РФ у президентські вибори в Україні.

"Давайте саму ідею розглянемо - чому Порошенко думає і стверджує, що у вибори в Україні буде втручатися тільки РФ? А якщо, приміром, у наші вибори будуть втручатися США чи Німеччина, чи Ізраїль? Я давно живу в нашій країні, розумію політику зсередини. Тим більше політтехнологію. Якщо Порошенко ініціює щось, - то це якраз спрямоване на те, щоб самостійно усунути своїх конкурентів", - сказав він.

"Мені здається, що пан Порошенко, який фактично хоче вже, очевидно, обиратися, хоча офіційно не заявляв, буде робити все, щоб своїх конкурентів, у яких інші політичні погляди або інша позиція для того, побороти не конституційним, не виборчим шляхом, а шляхом адміністративного тиску. Мені видається, що пан Порошенко буде ініціювати деякі питання, які можуть створити ситуацію для правоохоронних органів, те, що називається здійснювати політичні репресії проти своїх політичних супротивників", - додав він.

Нагадаємо, раніше Порошенко доручив Раді національної безпеки і оборони передбачити окреме засідання з протидії втручання Російської Федерації у вибори.

Зазначимо, що чергові президентські вибори в Україні повинні відбутися навесні 2019 року.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів