Порошенко: 2017-й став для України роком інвестицій

За словами президента, це важливе досягнення, але ще не межа

Адміністрація Президента України

Президент України Петро Порошенко заявив на "Українському сніданку" в Давосі, що 2017 рік в Україні став роком інвестицій. Трансляцію вів телеканал "112 Україна".

"Ми знаємо, що у нас є довіра від інвесторів, у нас є допомога іноземних радників. Я пишаюся, що цей рік - це перший раз, коли у нас багато інвестицій. Такого, напевно, не відбувалося, що ми маємо на ринку інвестицій, як це відбувається в цьому році. Ми хочемо стати дуже важливою країною для інвесторів, важливим партнером, і це важливе досягнення, але цього недостатньо. Ми не хочемо це зупинити навіть до наступних виборів", - сказав він.

Новини за темою: Виступ Порошенка на "Українському сніданку" в Давосі. Відео

Президент підкреслив, що уряд зараз робить кроки, щоб стимулювати інвестиції.

"Ми продовжуємо нашу співпрацю з МВФ. У нас була чудова зустріч з пані Лагард (директором-розпорядником МВФ, - ред.), Ми говорили про важливі речі, які потрібно зробити. Зараз моя ініціатива, і ми прискорили те, що потрібно для наступних зустрічей. Ми робимо зміни в податкових регістрах, ми займаємося питанням податків для того, щоб стимулювати інвестиції. Якщо будуть інвестиції в країну - буде 0 по податках ", - додав він.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів