Породив завищені очікування: Порошенко вибачився за слова "АТО триватиме години"

За словами президента, наразі завдання України - будувати сильну армію й отримати міжнародну підтримку

Фото з відкритих джерел

Президент України Петро Порошенко вибачився, що завищив очікування українців, коли заявив, що АТО буде тривати години, а не місяці. Про це він сказав під час урочистого підняття Державного прапора в Дніпрі. Трансляцію вів телеканал "112 Украина". 

"Понад чотири роки тому я заявив, що АТО триватиме години, а не місяці. І тепер не так важливо, в якому контексті ті слова були сказані, не важлива і образність цієї заяви. Люди сприйняли її як можливість завершити війну дуже швидко. Я шкодую, що породив завищені очікування. Я щиро перепрошую, що подав надію, яка не збулася. Прикро, що я дав обіцянку, яка не справдилася, і прошу за це вибачення. Це для мене серйозний урок обережного і відповідального ставлення до своїх слів і обіцянок", - сказав він. 

За словами президента, наразі завдання України - будувати сильну армію, здатну дати відсіч не лише на Донбасі, але й на кордоні з Російською Федерацією, а також отримати міжнародну підтримку, яка "трохи вправляє мозок агресору і стримує його". 

Нагадаємо, що в 2014 році перед перемогою на президентських виборах Петро Порошенко заявив, що АТО не може тривати кілька місяців. Так він виступив за зміну формату АТО. 

"АТО не може тривати два місяці, вона повинна тривати кілька годин. Для терористів не буде мирного діалогу. Я ніколи не дозволю подібних терористичних дій в Україні", - заявив Порошенко.

Також варто нагадати, що формат АТО був змінений на Операцію об'єднаних сил (ООС) 30 квітня 2018 року. Згідно із законодавством, відтоді військовою операцією керує не СБУ, а Об'єднаний оперативний штаб, створений Міністерством оборони. 

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів