Порядок денний ВР: Засудження випробувань зброї КНДР та захист дітей від сексуальної експлуатації

Депутати планують вирішити понад 10 питань

Верховная Рада

Верховна Рада планує розглянути низку ратифікацій; засудити випробування зброї КНДР та змінити Кримінальний кодекс з метою захисту дітей від сексуальних зловживань. Про це свідчить порядок денний на 7 лютого, опублікований на сайті парламенту.

Спочатку депутати розглянуть ратифікації - торговельної угоди та договору про взаємну правову допомогу у кримінальних справах з Таїландом. А з Молдовою та Португалією - домовленості про взаємний захист секретної інформації.

Верховна Рада має намір засудити випробування зброї масового ураження КНДР.

У порядку денному два законопроекти у першому читанні - щодо забезпечення гарантій підвищення спортивної майстерності молоді та зміни до законодавства стосовно виїзду дитини за межі України.

Окрім того, депутати розглянуть проект постанови про скасування ухвалення законопроекту про приватизацію держпідприємств.

У плані роботи - проект постанови про рекомендації парламентських слухань на тему: "Формування та реалізація державної молодіжної політики в Україні в умовах децентралізації".

Народні обранці планують розглянути у першому читанні законопроект про призначення дострокової пенсії за віком родичам загиблих під час Революції гідності.

Єдиний законопроект у другому читанні на сьогодні - зміни до Кримінального кодексу України щодо захисту дітей від сексуальних зловживань та сексуальної експлуатації.

У другій половині дня депутати працюватимуть у комітетах, фракціях і групах.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів