Порядок денний ВР: Законопроект про валюту і створення Нацбюро фінбезпеки

Також депутати планують завершити розгляд проекту закону про трансплантацію

Верховная Рада

Верховна Рада планує сьогодні приділити увагу законопроектам про валюту та Нацбюро фінбезпеки, а також призначити суддів Конституційного суду. Про це свідчить план роботи на 17 травня, опублікований на сайті парламенту.

Депутати завершать розгляд у другому читанні законопроекту про трансплантацію анатомічних матеріалів людині (вчора вони почали проходити поправки до нього).

Далі - блок включення до порядку денного сесії, зокрема визначеного президентом невідкладним проекту змін закону "Про публічні закупівлі". Після цього для включення до порядку денного та прийняття рішення призначені питання фінансової та банківської політики, в тому числі законопроект про валюту, щодо відновлення кредитування, про кредитні спілки.

Сьогодні планують розглянути ратифікації, які були у плані роботи вчора - із Польщею про співробітництво у сфері оборони, а з Румунією - у сфері військових перевезень.

Депутати остаточно визначаться, чи враховувати час на дорогах в межах України у період відпустки військовослужбовців.

Новини за темою: Порошенко відкликав законопроект про позбавлення українського громадянства за участь у "виборах" у Криму

Заплановано розгляд у другому читанні законопроекту про збереження пам'яток культурної спадщини, внесених до Списку всесвітньої спадщини Організації Об'єднаних Націй з питань освіти, науки і культури (ЮНЕСКО).

Мають намір розглянути проекти постанов про встановлення меж Бахмутського, Добропільського, Олександрівського, Слов'янського району Донецької області та Сватівського та Троїцького районів Луганської області.

До складу комітетів Верховної Ради оберуть депутатів, які нещодавно прийняли присягу нардепа.

Також планують призначити на посади суддів Конституційного Суду України.

Окрім того, порядок денний на сьогодні передбачає розгляд законопроекту про Національне бюро фінансової безпеки України.

Нагадаємо, вчора спікер Верховної Ради Андрій Парубій повідомив, що Рада 17 травня не розглядатиме оновлення складу ЦВК, адже вирішили продовжити політичні консультації.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів