Порядок денний ВР: Соцзахист дітей і питання інформаційної політики

У плані роботи також є законопроект про створення Національного бюро фінансової безпеки

Верховная Рада

Верховна Рада сьогодні розгляне блок питань "чужих дітей не буває" та законопроекти стосовно інформаційної політики. Про це свідчить план роботи парламенту на 3 липня, опублікований на сайті ВР.

Спочатку депутати завершать розгляд у другому читанні законопроекту щодо захисту права дітей на належне утримання. Далі - ще два проекти із так званого блоку “чужих дітей не буває”.

Законопроекти про відновлення кредитування, про забезпечення прозорості у видобувних галузях та запобігання незаконному вивезенню необроблених лісоматеріалів також планують розглянути у другому читанні.

У повторному першому читанні - законопроект про ринки капіталу та організовані товарні ринки.

Далі блок питаннь інформаційної політики; зокрема - проект закону про рекламу із зображенням учасників бойових дій та волонтерів. Зазначимо, законопроекту про позасудове блокування інформаційних сайтів там немає. Профільний комітет має намір розглянути цей законопроект поточного тижня.

У плані роботи - один законопроект про рекламу у другому читанні, одна ратифікація, кілька законодавчих актів у другому читанні. Потім - блок для включення до порядку денного сесії. Зокрема, він містить проекти законів щодо "євроблях".

Заплановано розгляд кількох постанов про перейменування населених пунктів та про встановлення меж районів у Донецькій і Луганській областях.

Якщо встигнуть, народні обранці розглянуть законопроекти про створення Нацбюро фінбезпеки та проекти законів про поводження з відходами.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів