Порядок денний ВР: Соцзахист дітей і питання інформаційної політики

У плані роботи також є законопроект про створення Національного бюро фінансової безпеки

Верховна Рада сьогодні розгляне блок питань "чужих дітей не буває" та законопроекти стосовно інформаційної політики. Про це свідчить план роботи парламенту на 3 липня, опублікований на сайті ВР.

Спочатку депутати завершать розгляд у другому читанні законопроекту щодо захисту права дітей на належне утримання. Далі - ще два проекти із так званого блоку “чужих дітей не буває”.

Законопроекти про відновлення кредитування, про забезпечення прозорості у видобувних галузях та запобігання незаконному вивезенню необроблених лісоматеріалів також планують розглянути у другому читанні.

У повторному першому читанні - законопроект про ринки капіталу та організовані товарні ринки.

Далі блок питаннь інформаційної політики; зокрема - проект закону про рекламу із зображенням учасників бойових дій та волонтерів. Зазначимо, законопроекту про позасудове блокування інформаційних сайтів там немає. Профільний комітет має намір розглянути цей законопроект поточного тижня.

У плані роботи - один законопроект про рекламу у другому читанні, одна ратифікація, кілька законодавчих актів у другому читанні. Потім - блок для включення до порядку денного сесії. Зокрема, він містить проекти законів щодо "євроблях".

Заплановано розгляд кількох постанов про перейменування населених пунктів та про встановлення меж районів у Донецькій і Луганській областях.

Якщо встигнуть, народні обранці розглянуть законопроекти про створення Нацбюро фінбезпеки та проекти законів про поводження з відходами.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...