Порядок денний ВР: Ратифікації і законопроект про дисциплінарний статут Нацполіції

На розгляді депутатів 10 питань

Верховная Рада

Верховна Рада розгляне ряд ратифікацій, проект постанови про відповідальність РФ за збройну агресію, а також законопроект про дисциплінарний статут Нацполіції у повторному другому читанні. Про це свідчить план роботи ВР на 14 березня, опублікований на сайті парламенту.

Депутати планують розпочати роботу із розгляду у другому читанні законопроекту про захист дітей від сексуальних зловживань.

Тільки потім у порядку денному ратифікації - угоди із Болгарією про співробітництво в разі виникнення катастроф; із Польщею - про співробітництво у сфері оборони, Румунією - стосовно співробітництва у сфері військових перевезень.

Рада планує ратифікувати зміни до Фінансової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком - щодо проектів "Будівництво повітряної лінії 750 кВ Запорізька АЕС - Каховська" та будівництва високовольтної повітряної лінії 750 кВ Рівненська АЕС - Київська.

Також у порядку денному проект постанови про комплекс невідкладних заходів щодо практичної реалізації міжнародно-правової відповідальності Російської Федерації за збройну агресію проти України.

У повторному другому читанні розглянуть законопроект про дисциплінарний статут Національної поліції України.

У другій половині дня депутати працюватимуть у комітетах, фракціях і групах.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів