Порядок денний ВР: Питання інтелектуальної власності та призначення позачергових місцевих виборів

Депутати також мають намір включити до порядку денного сесії низку законопроектів

Украинское фото

Верховна Рада має намір розглянути проекти змін у галузі інтелектуальної власності та призначити позачергові місцеві вибори. Про це свідчить план роботи парламенту на 15 травня, опублікований на сайті ВРУ.

Народні обранці почнуть роботу з поправок до законопроекту № 7466 "Про ефективне управління майновими правами правовласників у галузі авторського права і/або суміжних прав". Близько трьох тижнів тому депутати розпочали дискусію щодо цього документу, однак до поправок не перейшли.

Планують розглянути у першому читанні законопроект про питання авторського права і суміжних прав.

Документ про заборону арешту коштів міжнародних фінансових організацій, передбачених для інвестиційних проектів, - у другому читанні.

Окрім того, депутати спробують включити до порядку денного сесії низку документів, зокрема позначений президентом як невідкладний проект змін до закону "Про публічні закупівлі".

Нардепи мають намір призначити позачергові місцеві вибори та запланувати на 16 травня 2018 року парламентські слухання на тему "Стан реалізації засад антикорупційної політики в Україні".

Потім - блок питань інформатизації. У повторному першому читанні розглянуть проект закону про електронні комунікації, у першому - про радіочастотний ресурс України.

Порядок денний включає проект змін щодо протидії ворожій пропаганді та покращення інформаційного забезпечення громадян України, які постраждали внаслідок воєнних дій, які живуть у підконтрольних районах Донецької та Луганської областей.

Кілька законопроектів присвячено поводженню з побутовими відходами, зокрема щодо імплементації вимог директив ЄС у цій галузі.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів