Порядок денний ВР на тиждень: Призначення нового голови Нацбанку та затвердження порядку денного сесії

У плані - блок питань соцзахисту військовослужбовців та інтелектуальної власності

Верховная Рада

Верховна Рада у четвер 15 березня мають намір призначити нового голову Нацбанку України. Про це свідчить порядок денний на пленарний тиждень 13-16 березня, опублікований на сайті парламенту.

Пленарний вівторок для депутатів розпочнеться зі спроби затвердити порядок денний сесії. Далі - блоки питань соцзахисту військовослужбовців, а також правоохоронної діяльності. Зокрема, три питання стосуються діяльності Державного бюро розслідувань.

У плані роботи - повторний розгляд з пропозиціями президента законопроекту щодо стабілізації діяльності Державного акціонерного товариства "Чорноморнафтогаз".

Одна ратифікація, потім - питання інтелектуальної власності та реабілітації жертв політичних репресій.

Можливо, народні обранці призначать позачергові місцеві вибори. Наприкінці дня депутати матимуть можливість перейменувати ряд населених пунктів.

Новини за темою: Вінник прогнозує розгляд законопроекту про нацбезпеку в Раді 13 березня

У пленарну середу депутати традиційно працюватимуть тільки у першій половині дня. Планують розглянути п'ять ратифікацій. Зокрема, два законопроекти про ратифікацію змін до угод із Європейським інвестиційним банком.

У порядку денному законопроект про захист дітей дітей від сексуальних зловживань та сексуальної експлуатації у другому читанні. У другій половині дня нардепи працюватимуть у комітетах, фракціях і групах.

Роботу в четвер мають розпочати із питань будівництва. У повторному першому читанні мають розглянути парламентську реформу.

Планують звільнити з посади Голову Нацбанку та призначити нового.

У другому читанні розглянуть позначений як невідкладний законопроект про дипломатичну службу. У плані роботи є законопроекти про ідентифікацію поліцейських та нацгвардійців.

Година запитань до уряду традиційно відбудеться у пленарну п'ятницю.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів