Порядок денний ВР: Оновлення ЦВК і законопроекти про авто на єврономерах

На розгляді депутатів понад 80 питань

Верховная Рада

Верховна Рада планує сьогодні ратифікувати низку міжнародних домовленостей, оновити склад Центрвиборчкому та призначити суддів КСУ. Про це свідчить порядок денний на 12 липня, опублікований на сайті парламенту.

Уранці депутати завершать розгляд законопроекту про правовий статус осіб, зниклих безвісти. Після цього планують розглянути кілька ратифікацій, зокрема угоду з Нідерландами про міжнародне правове співробітництво щодо злочинів, пов'язаних зі збиттям літака рейсу МН17. У зв'язку з цим також мають намір змінити законодавство.

Законопроект про заборгованість підприємств оборонно-промислового комплексу – учасників Державного концерну "Укроборонпром" перед компаніями держави-окупанта планують розглянути в другому читанні.

У зв'язку з ухваленням закону про Антикорупційний суд мають намір внести зміни до закону "Про судоустрій і статус суддів".

Новини за темою: Комітет правової політики не визначився щодо скандальної норми в законі про Антикорсуд

Проект постанови про проведення Всеукраїнської естафети Єднання з нагоди 100-річчя проголошення Акту злуки УНР і ЗНР стоїть для включення до порядку денного та ухвалення рішення, як і законопроекти щодо авто на єврономерах.

Далі - блок ратифікацій, зокрема з Україною та США щодо застосування положень закону "Про податкові вимоги до іноземних рахунків".

У другому читанні заплановано розгляд законопроекту про рівні права жінок і чоловіків під час служби у ЗСУ, а також щодо діяльності Держбюро розслідувань.

Тільки після цього мають намір перейти до оновлення складу Центрвиборчкому. Одразу після цього в плані роботи - призначення суддів КСУ.

Крім того, у плані роботи блок питань у першому читанні, проект змін до бюджету на поточний рік та законопроекти про ідентифікацію поліцейських і нацгвардійців.

Новини за темою: Профільний комітет підтримав перейменування Дніпропетровської та Кіровоградської областей

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів