Порядок денний ВР на тиждень: Питання ядерної безпеки та законопроект про протидію ворожій пропаганді

Також депутати планують у четвер, 19 квітня, призначити суддів Конституційного суду

Верховная Рада

Верховна Рада протягом поточного пленарного тижня має намір розглянути питання ядерної безпеки, екології та інтелектуальної власності. Про це свідчить план роботи на 17-20 квітня, опублікований на сайті парламенту.

У вівторок депутати мають намір розглянути блок питань ядерної політики та ядерної безпеки у першому читанні, а також ряд законопроектів щодо екологічної політики - зокрема, про соцзахист учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Вкотре заплановано затвердити голову та склад Нацкомісії з радіаційного захисту населення України.

Кілька законопроектів присвячені ЗМІ - щодо протидії ворожій пропаганді, а також про висвітлення діяльності органів виконавчої влади, інших держорганів.

Планують приділити увагу і питанню поводження з відходами - у плані роботи законопроекти про використання побутових відходів як альтернативного джерела енергії; оподаткування розміщення побутових відходів та щодо використання деяких видів екологічного податку.

Новини за темою: Питання помсти: Рада не хоче поступатися в сутичці з антикорупціонерами

Депутати отримають можливість запланувати парламентські слухання на теми "Стан реалізації засад антикорупційної політики в Україні" та "Про Лічильну комісію Верховної Ради України восьмого скликання".

Пленарна середа 18 квітня - це традиційно день ратифікацій у Верховній Раді. Проте розпочати роботу планують із законопроекту про денонсацію Європейської Конвенції про насильство та неналежну поведінку з боку глядачів під час проведення спортивних заходів. Натомість планують розглянути проект закону про ратифікацію конвенції Ради Європи про комплексний підхід до питань безпеки, охорони та обслуговування під час футбольних матчів та інших спортивних заходів.

У порядку денному питання ратифікацій: торгівельної угоди з Таїландом, про співробітництво у сфері оборони - з Польщею, у сфері військових перевезень - з Румунією.

Новини за темою: Бізнес не бачить результатів реформ: Корупція в Україні повернулася до рівня 2014 року

Законопроект про підвищення ефективності проваджень у справах про порушення законодавства про захист економічної конкуренції мають намір розглянути у другому читанні.

В четвер, 19 квітня, першим запланували розгляд у другому читанні законопроекту щодо одноразової виплати в разі загибелі, смерті, набуття інвалідності або часткової втрати працездатності іноземців, які проходять службу у Збройних силах України.

Потім - ряд питань аграрної політики, після цього - інтелектуальної власності. У другому читанні розглядатимуть законопроект про захист економічної конкуренції.

Можливо, в четвер народні обранці призначать окремі позачергові місцеві вибори, а окрім цього - суддів Конституційного суду України.

Законопроект про Установу бізнес-омбудсмена у другому читанні вже вкотре внесли до тижневого порядку денного.

У пленарну п'ятницю відбудеться Година запитань до уряду.

Новини за темою: Чому в Україні договорняки, рішалово та негласні правила вважають нормою?

Нагадаємо, минулий пленарний тиждень 3-6 квітня запам'ятався підтриманим за основу законопроектом про Нацбезпеку та перейменуванням Високомобільних десантних військ. Натомість депутати так і не спромоглися скасувати е-декларування для представників громадських організацій, які займаються антикорупційною діяльністю.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів