Порядок денний Ради на тиждень: Блок аграрних питань та законопроект про рівні права жінок і чоловіків у ЗСУ

У плані роботи немає кадрових питань - ані оновлення Центрвиборчкому, ані призначення суддів КСУ

Фото з відкритих джерел

Верховна Рада має намір розглянути блок аграрних питань, посилення соцзахисту військовослужбовців та утворити Установу бізнес-омбудсмена. Натомість питання оновлення складу Центральної виборчої комісії у планах немає. Про це свідчить порядок денний на 10-13 липня, опублікований на сайті парламенту.

У вівторок депутати мають намір розпочати роботу із законопроекту про захист підприємств оборонно-промислового комплексу - учасників Державного концерну "Укроборонпром" від виплати пені компаніям держави-агресора. 

Далі - блок аграрної політики, зокрема законопроект про основні принципи та вимоги до органічного виробництва органічної продукції у другому читанні та про скасування дії законів про державне регулювання виробництва і продажу цукру.

У першому читанні мають намір розглянути законопроекти про пенітенціарну систему та Дисциплінарний статут пенітенціарної системи.

Також у порядку денному - проекти постанов про перейменування населених пунктів та встановлення меж кількох районів Донецької і Луганської областей.

Народні обранці мають намір розглянути основний і альтернативні законопроекти про Національне бюро фінансової безпеки України у першому читанні.

Наприкінці дня заплановано розгляд законопроектів про поводження з відходами.

Новини за темою: В Україні набув чинності закон "Про національну безпеку"

У середу 11 липня депутати запланували включити до порядку денного та розглянути проект постанови про проведення Всеукраїнської Естафети Єднання з нагоди 100-річчя проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

Також мають намір розглянути у другому читанні законопроект про Установу бізнес-омбудсмена. У другій половині дня депутати працюватимуть у комітетах, фракціях і групах.

Новини за темою: Давайте пограємо в ЦВК. Чому Верховна Рада не може змінити членів Центрвиборчкому

У четвер 12 липня депутати планують приділити увагу законопроектам стосовно військовослужбовців, - зокрема, про підвищення їх соцзахисту а також про забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків під час служби у ЗСУ.

На розгляді у першому читанні - законопроект про накопичувальну систему загальнообов'язкового державного пенсійного страхування.

Окрім того, на четвер заплановано розгляд ратифікацій - в тому числі угоди з Нідерландами про міжнародне правове співробітництво щодо злочинів, пов'язаних зі збиттям літака рейсу МН17 Малайзійських авіаліній 17 липня 2014 року.

Серед ратифікацій також угода з Туреччиною про взаємний захист інвестицій, з Португалією - про економічне співробітництво, з США - про застосування положень американського закону "Про податкові вимоги до іноземних рахунків" (FATCA).

Новини за темою: Новий закон про кредити: Які зміни чекають на позичальників

Народні обранці мають намір включити до порядку денного та прийняти рішення щодо змін до закону про держбюджет на 2018 рік.

Також заплановано розглянути законопроект щодо Держбюро розслідувань.

Вкотре у порядку денному та тиждень законопроекту про ідентифікацію поліцейських та нацгвардійців.

У пленарну п'ятницю відбудеться Година запитань до уряду та оголошення про час закриття восьмої сесії.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів