Порядок денний ВР на 4 липня: Ратифікації та створення "єдиного вікна" на митниці

На розгляді депутатів 20 питань

Украинское фото

Верховна Рада сьогодні розгляне ратифікації міжнародних угод та законопроект про запровадження механізму "єдиного вікна" на митниці. Про це свідчить план роботи ВР на 4 липня, опублікований на сайті парламенту.

Депутати розпочнуть роботу з розгляду законопроекту РПЛ щодо запобігання смертності на дорогах. Далі - кілька ратифікацій, зокрема угоди з Туреччиною про взаємний захист інвестицій, з Португалією - про економічне співробітництво, зі Швейцарією та Молдовою - про реадмісію осіб.

Заплановано розгляд у другому читанні законопроекту про запровадження механізму "єдиного вікна" на митниці. Також у другому читанні - проект закону про правовий статус зниклих безвісти.

Після цього народні обранці мають намір повернутися до ратифікацій. Серед інших у цьому блоці - проект закону про ратифікацію фінансової угоди з Європейським інвестиційним банком щодо модернізації інфраструктури "Укрзалізниці".

На 15:00 заплановано проведення парламентських слухань на тему: "Реалізація в Україні міжнародних документів щодо запобігання антропогенним змінам клімату".

У другій половині дня депутати працюватимуть у комітетах, фракціях і групах.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів