Порядок денний ВР: Блок питань інтелектуальної власності та призначення позачергових місцевих виборів

На розгляді депутатів понад 30 питань

Верховная Рада

Верховна Рада розгляне сьогодні блоки питань інтелектуальної власності та правоохоронної діяльності, а також затвердить порядок денний сесії. Про це свідчить план роботи на 13 березня, опублікований на сайті ВР.

Народні депутати планують затвердити порядок денний сесії, а потім - розглянути у другому читанні законопроект про встановлення групи інвалідності учасникам антитерористичної операції.

Далі - блок питань правоохоронної діяльності, деякі законопроекти передбачають зміни до закону про Держбюро розслідувань.

Повторно з пропозиціями президента розглянуть законопроект стосовно стабілізації діяльності Державного акціонерного товариства "Чорноморнафтогаз".

У порядку денному також блок питань інтелектуальної власності. У другому читанні планують розглянути проект закону щодо реабілітації жертв політичних репресій.

Новини за темою: Рада може розглянути подання на Бакуліна 13-16 березня, - Парубій

План роботи передбачає одну ратифікацію - із Міжнародним банком реконструкції та розвитку.

Депутати матимуть можливість ухвалити проект постанови про затвердження голови та складу Національної комісії з радіаційного захисту населення України, а потім - призначити низку позачергових місцевих виборів.

Насамкінець мають намір перейменувати низку населених пунктів.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів