Порядок денний ВР: Аграрні питання та створення Нацбюро фінбезпеки

Депутати мають намір перейменувати ряд населених пунктів

Верховная Рада

Верховна Рада сьогодні розгляне блок аграрних питань та основний і альтернативні законопроекти про Нацбюро фінбезпеки. Про це свідчить порядок денний на 10 липня, опублікований на сайті Ради.

Депутати мають намір розпочати роботу із законопроекту про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів. Далі - законопроект про захист підприємств оборонно-промислового комплексу - учасників Державного концерну "Укроборонпром" від виплати пені компаніям держави-агресора.

Після цього - блок аграрної політики, зокрема законопроект про основні принципи та вимоги до органічного виробництва органічної продукції у другому читанні та про скасування дії законів про державне регулювання виробництва і продажу цукру.

У першому читанні мають намір розглянути законопроекти про пенітенціарну систему та Дисциплінарний статут пенітенціарної системи.

Новини за темою: Парубій: Цього тижня найважливішим буде рішення Ради щодо Антикорупційного суду

Також у порядку денному - проекти постанов про перейменування населених пунктів та встановлення меж кількох районів Донецької і Луганської областей.

Народні обранці планують розглянути основний і альтернативні законопроекти про Національне бюро фінансової безпеки України у першому читанні.

Наприкінці дня заплановано розгляд законопроектів про поводження з відходами.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів