Маріупольський відділ поліції

Понад 500 співробітників поліції Донецької області підписали листа-звернення про зняття недоторканності з народного депутата Володимира Парасюка, повідомив начальник ГУ Нацполіції в Донецькій області В'ячеслав Аброськін на своїй сторінці в Facebook.

Новини за темою: Аброськін планує звернутися до прокуратури щодо зняття недоторканості з Парасюка

"Особовий склад поліції звертається до президента України, голови Верховної Ради України та генерального прокурора з проханням позбавити народного депутата Володимира Парасюка недоторканності. За свої вчинки треба відповідати", - йдеться в повідомленні.

Аброськін заявив, що співробітники поліції змушені терпіти напади та погрози за своє сумлінне виконання службових обов'язків. "Такі речі не можна залишати без реакції", - наголосив начальник обласного главку.

Новини за темою: Слідчі ГПУ вивчають кримінальні справи, розпочаті поліцією стосовно нардепа Парасюка, - Луценко

Як повідомлялося, 14 березня на блокпосту в Слов'янську відбувся конфлікт між правоохоронцями за участю нардепа Володимира Парасюка і прихильників блокади. В результаті конфлікту сім співробітників поліції опинилися в лікарні з травмами різного ступеня тяжкості.

Вчора, 15 березня, у Верховній Раді з'явилися поліцейські і зайняли трибуну, щоб розповісти про конфлікт нардепа Парасюка з правоохоронцями. Засідання парламенту було закрито віце-спікером Оксаною Сироїд. На її думку, в наявності було порушення "регламенту і вимог демократії", адже для виступу силовиків з трибуни треба було згоди 150 депутатів. У "Народному фронті" заявили, що ці підписи були зібрані. Пізніше Регламентний комітет виніс свій вердикт: Сироїд могла не дати слово, відключити мікрофони, але не закривати засідання.