Полторак обговорив з генсеком НАТО кроки для відновлення роботи комісії Україна-НАТО

Також сторони говорили про параметри участі України в саміті НАТО

Пресс-служба Минобороны

Міністр оборони України Степан Полторак під час зустрічі з генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом в Брюселі обговорив подальші кроки для відновлення роботи комісії Україна-НАТО на всіх рівнях. Про це повідомляє прес-служба Міноборони. 

"Важливою була зустріч з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом, де під час нашої розмови ми розглянули комплекс питань, пов’язаних із системним покращенням нашої співпраці. Ми обговорили параметри участі України в Саміті НАТО, що відбудеться наступного місяця", - сказав Полторак. 

Крім того, сторони узгодили спільні позиції щодо можливого залучення представників НАТО до проведення стратегічного оборонного огляду в Україні.

"Я хотів би сказати, що в цьому році ми починаємо його проведення, і для нас було би дуже важливо, щоб представники НАТО взяли в цьому участь, тому що на основі цього огляду ми сплануємо стратегічні цілі на нашу роботу після 20-го року", - сказав міністр оборони. 

Полторак зазначив, що під час зустрічі були визначені необхідні практичні кроки для відновлення ефективної роботи комісії Україна-НАТО на всіх рівнях: глав держав, урядів і міністрів.

Нагадаємо, що 11–12 липня в Брюселі відбудеться саміт НАТО, куди буде запрошений президент України Петро Порошенко. Генеральний секретар Альянсу Єнс Столтенберг не зміг уточнити, в якому форматі буде проходити зустріч з українським президентом.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів