Президент України Петро Порошенко
Адміністрація Президента України

Політикани разом із зовнішніми ворогами поставили Україні підніжку у стосунках із Міжнародним валютним фондом, тим часом державі потрібен кредит від МВФ і фінансова підтримка ЄС. Про це заявив голова держави Петро Порошенко під час засідання Ради регіонального розвитку, яке транслював телеканал "112 Україна".

"Хочу наголосити, що ніхто нас не зупинить на шляху реформ. Нам намагалися окремі політикани разом із нашими зовнішніми ворогами поставити підніжку щодо прийняття рішень по МВФ. Чому це так важливо? Це не просто мільярд доларів, які потрібні країні як повітря. Пов'язана із цим макрофінансова допомога ЄС, де ми також виконали всі критерії, яка вже надійде одразу після отримання коштів МВФ на рахунки в Нацбанку, - це 600 млн євро додаткових коштів", - сказав Порошенко.

Новини за темою: Порошенко сьогодні проведе переговори з Гройсманом, Гонтаревою та Данилюком щодо кредиту МВФ

Як повідомлялося, питання виділення Україні траншу за програмою розширеного фінансування (EFF) на 1 млрд дол. зникло з порядку денного ради директорів МВФ 20 березня. У Мінфіні повідомили, що це пов'язано з торговою блокадою Донбасу.