Політолог: Влада удає, що виконує мінські домовленості, щоб зберегти санкції проти РФ

Олещук також зазначив, що немає сенсу обговорювати питання відновлення окупованих територій, поки на Донбасі не буде досягнуто миру

Політолог Петро Олещук в ефірі "112 Україна" 112.ua

Влада робить вигляд, що виконує мінські домовленості, щоб зберегти санкції проти РФ, однак миру це не принесе. Таку думку в ефірі "112 Україна" висловив політолог Петро Олещук.

"Давня теза, яка використовується не тільки спікером, але і президентом, що ми підписали мінські домовленості, але ми їх виконувати не будемо, ми лише будемо робити вигляд, що ми їх виконуємо, щоб зберегти санкції проти Росії. Це досить давня теза, а наскільки вона справедлива - покаже тільки час", - сказав він.

Олещук також зазначив, що немає сенсу обговорювати питання відновлення окупованих територій, поки на Донбасі не буде досягнуто миру.

"Важко коментувати питання відновлення окремих районів Донецької та Луганської області, наразі там тривають бойові дії. Ніякого відновлення не буде, поки не буде досягнуто стійкого припинення бойових дій і початку врегулювання цього конфлікту", - додав він.

Нагадаємо, раніше лідер "Українського вибору" Віктор Медведчук заявляв, що якби Київ дотримувався мінських домовленостей так само, як він ухвалює прозахідні закони, - конфлікт на Донбасі давно врегулювали б.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів