Арешт екс-нардепа Миколи Мартиненка пов'язаний з тим, що НАБУ потрібно гучну справу через відсутність результатів у справі стосовно колишнього голови ГФС Романа Насирова Таку думку висловив у Facebook політолог Тарас Березовець.

Відкрите Національним антикорупційним бюро України провадження стосовно політика і бізнесмена Миколи Мартиненка не має перспектив у суді.

"Після провалу справи Насирова, НАБУ, яке перебуває під вогнем критики через відсутність видимих результатів діяльності, потребувало гучній справі. Що стосується інтересу НАБУ до Мартиненко ситуація була відома задовго. Я про це знав ще два тижні тому. Готується арешт, уточнюю", - написав Березовець.

Політолог зазначив, що в НАБУ не дотримується режим секретності, а інформація з кабінетів слідчих "гуляє" вільно, бо Мартиненко знав про майбутній арешт.

"Спроб сховатися від слідства не робив. Напевно, тому, що твердо знає: перспектив справи проти нього фактично немає. За підсумком. Припускаю, що справа розвалиться ще швидше, ніж за Насирову. Питань до НАБУ буде ще більше. Причому і в американців , де невдоволення роботою бюро зашкалює. Інформація від моїх джерел у Вашингтоні ", - підкреслив Березовець.

НАБУ підозрює екс-нардепа Миколи Мартиненка у справі, в якій фігурує Східний гірничо-збагачувальний комбінат.
Повідомлялося, що детективи НАБУ затримали Мартиненко. У Мартиненко прогнозує, що його справу буде розглядати суддя Бобровник, який, як впевнені у депутата "повністю контрольований НАБУ".