Політолог Станчевський заявив у поліцію про погрози на його адресу

Політолог пов'язує погрози з антикорупційним розслідуванням

Політолог і розслідувач Олексій Станчевский заявив в поліцію про погрози на його адресу від невідомих осіб, які став регулярно отримувати з невизначених телефонних номерів. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

Сам Станчевський пов'язує погрози з передачею в ГПУ матеріалів щодо причетності депутата від Радикальної партії Сергія Рибалки до спроб захоплення торгової мережі "АТБ".

"Після проведення нашого спільного з Дмитром Воронковим і Костянтином Диканем розслідування корупційної діяльності народного депутата-"радикала" Сергія Рибалки по рейдерському захопленню мережі АТБ, я особисто почав отримувати погрози. Напевно, прийшла відповідь від Рибалки і його товаришів по фракції. Невідомі особи з різних номерів надсилають мені смс з вимогою припинити розповідати в теле- та радіоефірах про корупційну діяльність Сергія Рибалки і "закрити рот". У разі відмови ці бандити погрожують мені фізичною ліквідацією", - розповів Станчевский.

Нагадаємо, раніше народний депутат від фракції "Самопоміч", секретар Комітету ВР з питань соціальної політики та зайнятості Наталія Веселова просила ГПУ та СБУ розслідувати дії нардепа Сергія Рибалки, спрямовані на націоналізацію "АТБ". Вона також посилалася на дані розслідування Станчевського, Воронкова і Диканя.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів