Політолог щодо єдиного кандидата від опозиції: Якщо його висунуть, рейтинг у нього може бути значно вищий за 10%

Кандидат політичних наук Олексій Якубін в ефірі "112 Україна". 23.05.2018 112.ua

Якщо від опозиції буде висунуто єдиного кандидата, то рейтинг у нього може бути значно вищий за 10%. Таку думку в ефірі телеканалу "112 Україна" озвучив політолог Олексій Якубін.

"Наскільки я розумію, це об’єднання багато в чому відбувається навколо конструктивних ідей, навколо певних ідей щодо вирішення проблем. У даному випадку про це слід говорити. Якщо ми подивимося на соціологію, то близько 70% опитаних наших громадян хвилює проблема миру, далі йдуть соціально-економічні питання, боротьба з корупцією. Усі ці питання, я так розумію, лежать в основі об’єднання", - говорить він.

"Другий нюанс, якщо ми говоримо про майбутні президентські вибори, то очевидно, що країна потребує, щоб на президентських виборах і, мабуть, на парламентських виборах брали участь, в тому числі, представники такої конструктивної об’єднаної опозиції. Наскільки я розумію, зараз є певна домовленість щодо єдиного кандидата у подальшому єдиному списку на парламентських, і можливо на місцевих, виборах у 2020 році. Якщо говорити про президента, то соціологія показує, що найбільш популярнішим є Юрій Бойко. Якщо буде чітко визначений кандидат цього флангу, то я думаю, що рейтинг у нього може бути значно вищий за 10%", - сказав Якубін.

Як зазначалося, партії "За життя" і "Опозиційний блок" підписали угоду про об'єднання опозиції і закликали інші політичні сили приєднатися до загальної "Опозиційної платформи - За життя".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів