Політолог: Росія не піде з Донбасу, якщо влада в Україні не піде з нею на компроміс

За словами Волошина, Україна повинна піти на компроміс, так як сама підписала Мінські угоди

Політолог-міжнародник Олег Волошин в ефірі телеканалу "112 Україна". 24.07.2018 112.ua

Росія не піде з Донбасу ні під яким санкціями, якщо влада в Україні не піде з нею на компроміс. Про це в ефірі "112 Україна" сказав політолог-міжнародник Олег Волошин.

"Влада чітко вустами своїх речників заявляє: "Ми не хочемо миру на Донбасі". Не те, щоб вони не хочуть, вони знають, що є частина суспільства, яка досі живе ілюзіями, що ми можемо завтра сісти у танк, приїхати в Донецьк, вигнати звідти всіх росіян і найманців, пособників Кремля, які там є, звести український прапор і перемогти. І тільки якісь "злі сили", олігархи, поганий захід цього не дозволяють. Вони перед виборами просто бояться сказати людям правду, що "або ми йдемо на компроміс, або війна буде далі". Ніякого іншого шляху немає. РФ просто так з Донбасу не піде, ні під якими санкціями. Або ми йдемо на компроміс, і ми під ним підписалися, Мінські угоди, введена в дію резолюція Радбезу ООН. Ці норми мають пріоритет над будь-яким законом, за який проголосує Рада", - сказав він.

Нагадаємо, раніше лідер "Українського вибору" Віктор Медведчук заявляв, що якщо б Київ дотримувався Мінських домовленостей так само, як приймає прозахідні закони, - конфлікт на Донбасі давно врегулювали б.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів