Політолог: Росія і США налаштовані на конструктивний діалог у питанні ядерного роззброєння

На думку політолога, РФ і США планують згортати "холодну війну", почавши діалог з питання роззброєння

112.ua

Росія і США налаштовані на конструктивний діалог в питанні ядерного роззброєння, так як розуміють, що подальше нарощування гонки озброєнь занадто небезпечне. Таку думку в ефірі телеканалу "112 Україна" висловив політолог-міжнародник Олег Волошин.

"На жаль, неможливо заперечувати, що в останні роки США і Росія підійшли до цієї межі (питання ядерної зброї, - ред.) ближче, ніж коли б то не було з часів цілого ряду криз, які були в глибокій історії "холодної війни". Те, що сьогодні Москва пропонує зайнятися саме цією тематикою – це не тільки визнання того, що з цієї тематики легше шукати точки дотику, відновлювати діалог потрібно з того, де легше домовитися. Це також демонстрація розуміння, що подальше нарощування гонки озброєнь, навіть не стільки гонки, як просто накопичення військового арсеналу, в першу чергу, нарощування агресивних дій і зниження порогу прийняття рішень в застосуванні озброєння – це сигнал того, що в Москві розуміють, що з цим щось треба робити, тому що дуже небезпечно все стало…", - сказав він.

"По суті, є натяк на те, що ми опинилися зараз в якійсь формі "холодної війни", давайте за колишніми шаблонами цю нову "холодну війну" потихеньку згортати, почнемо з озброєння. Я вважаю, що це дуже правильно. Я сподіваюся, що з американської сторони теж будуть кроки назустріч в цьому плані", - резюмував він.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп і глава РФ Володимир Путін зустрілися 16 июдя в Гельсінкі. На зустрічі лідери держав говорили про ядерне роззброєння, втручання у вибори в США, про Сирію, Корейський півостров та Україну.

Як повідомило видання Politico, під час зустрічі Путін також представив Трампу кілька запитів, включаючи нові переговори про контроль над ядерною зброєю і заборону зброї в космосі. 

На думку лідера "Українського вибору" Віктора Медведчука, Путін і Трамп приділили українському питанню мало часу, зосередившись на більш глобальних питаннях.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів