Політолог: Потрібно розглядати всі плани врегулювання конфлікту на Донбасі, проте крім Медведчука план ще ніхто не озвучив

Вона впевнена, що Україні треба розглядати всі плани, які пропонуються, однак найбільш спірним питанням залишаються умови розміщення на Донбасі миротворчої місії

Політолог Юлія Комарова в ефірі телеканалу "112 Україна". 01.08.2018 112.ua

Для вирішення конфлікту на Донбасі необхідно розглядати всі плани щодо примирення сторін, проте крім лідера "Українського вибору" Віктора Медведчука свій план ніхто так і не озвучив. Таку думку в ефірі телеканалу "112 Україна" висловила політолог Юлія Комарова.

"Зараз вже можна аналізувати, які дорожні карти будуть пропонуватися. Поки, ті плани, які були запропоновані - це те, що було першим ділом запропоновано, - це так званий план Медведчука. Як ми пам'ятаємо, він передбачає 4 позиції: амністія для всіх учасників подій на Донбасі, крім людей, які вчинили тяжкі злочини; проведення виборів до місцевих органів влади; про особливий статус для окремих районів Донецької та Луганської областей або в цілому для цих областей; децентралізація по всій Україні, надання більших повноважень всіх регіонах України", - сказала вона.

Вона впевнена, що Україні треба розглядати всі плани, які пропонуються, однак найбільш спірним питанням залишаються умови розміщення на Донбасі миротворчої місії.

Відзначимо, на думку лідера "Українського вибору" Віктора Медведчука, мир на Донбасі без виконання мінських угод неможливий, альтернативи цим угодам немає. На його думку, якби Київ дотримувався мінських домовленостей так само, як приймає прозахідні закони, - конфлікт на Донбасі давно врегулювали б. Медведчук також заявив, що переговори про звільнення полонених тривають, проте через політичні спекуляції досягати домовленостей вкрай складно.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів