Політолог: Обмін заручниками – делікатна тема, якій шкодить зайва публічність

"Краще вже поставити перед фактом досягнуту домовленість, ніж постійно ілюструвати процес", - сказав він

Політолог Андрій Золотарьов в ефірі телеканалу "112 Україна".23.07.2018 112.ua

Обмін заручниками - це делікатна тема, якій шкодить зайва публічність, тому краще поставити громадськість перед фактом обміну, чим ілюструвати процес. Таку думку в ефірі "112 Україна" висловив політолог Андрій Золотарьов.

"Є такі речі, коли зайва публічність, коли з кожного приводу, навіть дрібниці, робляться заяви, створюються інформпривід, це негативно позначається на переговорному процесі. Це дуже делікатна тема. Краще вже поставити перед фактом досягнуту домовленість, ніж постійно ілюструвати процес", - сказав він.

Золотарьов також додав, що обмін заручників відбувався завдяки участі в переговорному процесі лідера "Українського вибору" Віктора Медведчука.

"В останньому ефірі я говорив про обмін полоненими, і хто буде найбільш ефективний в цьому питанні. Деяких хлопців, які спеціалізуються на заточуванні олівців на Банковій обурило те, що я сказав, що Медведчук є ефективним переговірником. Але я повторив слова президента, який 28 лютого він сказав, що Медведчук найбільш ефективний переговірник через його контакт з Путіним. Подобається він нам чи ні, абстрагуючись від мотивів, понад 1000 осіб, 480 повернулися додому - факт очевидний", - додав він.

Нагадаємо, в грудні минулого року відбувся наймасштабніший обмін за формулою "306 на 74".

Зазначимо, що нещодавно стало відомо, що про участь Віктора Медведчука в переговорному процесі вперше заговорила канцлер Німеччини Ангела Меркель.

Віктор Медведчук є представником України в переговорах з питань обміну полоненими на Донбасі (входить до складу підгрупи з гуманітарних питань Тристоронньої контактної групи).

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів