Політолог: Напади на активістів – частина великої "гри" за захоплення влади в Одесі

Як зазначив політолог, що тільки шляхом нагнітання істерії в інформаційному середовищі, політичні опоненти можуть усунути небажаного, але вельми популярного серед одеситів мера

Політолог Андрій Золотарьов вважає, що напади на активістів в Одесі є частиною плану по зсуву Геннадія Труханова з посади градоначальника Одеси. Про це він написав у Facebook.

Як зазначив політолог, що тільки шляхом нагнітання істерії в інформаційному середовищі, політичні опоненти можуть усунути небажаного, але вельми популярного серед одеситів мера. Підтримка Геннадія Труханова становить близько 60%, нагадав політолог, так у його супротивників немає шансів перемогти на виборах міського голови в 2019 році навіть з допомогою махінацій. Залишається силовий і кривавий варіант, у якому активістам відводиться роль "жертовних ягнят" в ім'я революції. 

Таким чином, пише він, створюється сприятливий грунт для відсторонення мера "в ручному режимі". Звідси і головний посил, який заполонив усі ЗМІ, мовляв, "ми втрачаємо Одесу" і її треба терміново рятувати.

Такий висновок Андрій Золотарьов зробив з масованої інформаційної атаки на мера Одеси, що має всі ознаки добре організованої і продуманої акції. 

"Звалити Труханова на виборах нереально, рейтинг підтримки одеського градоначальника за 60% виключає такий варіант. Тому залишається тільки шити "государеве справа" і намагатися зробити це руками правоохоронних органів. Однак спочатку необхідно створити необхідну базу суспільної підтримки", - пише Золотарьов

В якості підтвердження висунутої версії політолог навів приклади маніпуляцій громадською думкою. 

Зокрема, передбачуваних учасників нападу на активіста Олега Михайлика грузинської національності відразу ж і без будь-яких доказів пов'язали з мером Одеси. При цьому абсолютно ніхто не згадує, що грузинський криміналітет масово нахлинув в Одеську область після 2014 року, коли облдержадміністрацію очолив Михайло Саакашвілі. 

"Визнати цей факт викривачам Труханова заважає їм властива "готтентотська мораль". Суть якої, якщо "патріот" з'їв "ватника", то в цьому нічого поганого немає, а от якщо "ватник" вдув "патріоту" то це злочин вищої міри. Наприклад, в мережі маса негативних матеріалів про муніципальну охорону в Одесі і майже нічого про таку ж структуру, яка створена і працює в Дніпрі", - пояснив Андрій Золотарьов.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів