Політолог: Луценко використовує політичний тиск проти представників опозиції

Лазарєв також упевнений, що до справи Савченко-Рубана "можуть приплести та інших опозиційних політиків, яким потрібно знижувати рейтинг і статус"

Політолог Олександр Лазарєв в ефірі телеканалу "112 Україна". 03.08.2018 112.ua

Генеральний прокурор Юрій Луценко використовує політичний тиск проти представників опозиції. Таку думку в ефірі телеканалу "112 Україна" висловив політолог Олександр Лазарєв, коментуючи заяви генпрокурора Юрія Луценка щодо розслідування ролі лідера "Українського вибору" Віктора Медведчука у справі народного депутата Надії Савченко.

"Це політичний тиск. Юрій Віталійович як представник влади, пан Медведчук – це представник опозиції, з недавніх пір увійшов в одну з партій південно-східного електорату. Це використовується для деякого зниження рейтингу в центральній частині України, тому справа Савченко-Рубана лежить більше в політичній площині. Там немає виразної промови, те, що вони могли зробити державний переворот, - ну зібралися люди, поспілкувалися. Хотіли, може бути. Але у них все одно не було того ресурсу для цього, зрозуміло, ніхто не підтримав. А використовувати цю справу проти рейтингу Медведчука чи інших опозиційних політиків – це брава справа для них", - сказав він.

"Це іміджевий тиск, тобто показати, що ось Савченко та Рубан – люди, які хотіли вчинити державний переворот в Україні і відразу ж фігурує ім'я Медведчука, - я більше ніж впевнений, що там можуть приплести та інших опозиційних політиків, яким потрібно знижувати рейтинг і статус", - додав Він.

Нагадаємо, 2 серпня на брифінгу Юрій Луценко заявив, що слідство вивчає зв'язки Надії Савченко та Володимира Рубана з Віктором Медведчуком і його оточенням, причому не тільки впродовж останніх років, а й у 1990-х роках. Однак слідство наразі не має жодних доказів, щоб пред'явити йому який-небудь статус, крім свідка: "Ми вивчаємо можливість його зв'язків з будь-якою антиукраїнською діяльністю. І не тільки в цій справі", - додав Луценко.

Зазначимо, що Виконком Громадського руху "Український вибір" розглядає заяви генпрокурора Юрія Луценка як політичний тиск. У громадському русі наголосили, що подібні висловлювання Луценка є брехнею, оскільки Віктор Медведчук не має жодного статусу в зазначеній справі і для іншого стану речей немає жодної правової підстави.

У русі пов'язують подібні звинувачення, як і інші провокації, з політичною позицією, ідеями Віктора Медведчука, які той відстоює.

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів