Поклонська назвала звинувачення ГПУ "абсурдом і залякуванням"

Генпрокуратура України вважає, що саме Поклонська доклала руку до того, що Олега Сенцова і Олександра Кольченка відправили до в'язниці за надуманими звинуваченнями

ТАСС

Колишня так звана "прокурор" анексованого Криму, депутат Держдуми РФ Наталія Поклонська назвала звинувачення, які висуває проти неї Генеральна прокуратура України, "абсурдними" і при цьому вважає їх "залякуванням". Про це повідомляють "Крим.Реалії".

"Це абсурдне звинувачення, яке зроблено – я так сприймаю – від власного безсилля, божевілля і таке свого роду залякування. Тому що я допомагаю дітям, яким не допомагає ані генеральний прокурор України, ані президент України, яких вони вже викреслили з життя", – сказала Поклонська в коментарі журналістам. 

І порадила генпрокурору України Юрію Луценку "вивчити кримінальний кодекс".

"Стаття 438 – це злочини проти миру, міжнародної безпеки та людства. Вони звинувачують мене фактично в таких злочинах, які необхідно пред'явити керівництву сьогоднішньому на Україні... Звісно, цікаво, що генеральний прокурор дійшов до цього розділу – останнього розділу кримінального кодексу України, де вказані найтяжчі склади злочинів. Ну, бажано було б, якби він ще й вивчив цей розділ", – прокоментувала звинувачення ГПУ Поклонська.

Новини за темою: Як Поклонська і Собчак стали засобом політичної маніпуляції

Нагадаємо, 10 жовтня Генпрокуратура України підготувала підозру колишньому так званому "прокурору Криму". Проти неї порушили дві кримінальні справи: за ч. 3 ст. 146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини) та ч. 1 ст. 255 (створення злочинної організації) Кримінального кодексу України.

Звинувачення стверджує, що Поклонська після вступу в злочинну організацію, створену посадовими особами органів влади РФ з метою зміни кордонів території України, організувала незаконне переслідування громадян України, які відстоювали суверенітет і територіальну цілісність нашої країни.

Крім того, вона особисто взяла участь у судовому засіданні і підтримала клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою для О. Сенцова, А. Кольченка, А. Чирнія і Р. Афанасьєва.

"У той же час, за нормами ч. 2 ст. 9 Закону України "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України" будь-які органи, їх посадові та службові особи на тимчасово окупованій території та їх діяльність вважаються незаконними, якщо ці органи або особи створені, обрані чи призначені у порядку, не передбаченому законом", - йдеться в заяві ГПУ. 

Ще раніше ГПУ звинуватила Поклонскую у державній зраді, низку звинувачень проти неї підготувала і прокуратура Криму.

Новини за темою: "Безсмертний полк" в окупованому Криму: Поклонська прийшла з іконою Миколи II

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів