Погоджувальна рада ВР вшанувала хвилиною мовчання пам'ять Левка Лук'яненка

Колишній політв'язень, дисидент і екс-депутат Верховної Ради України Левко Лук'яненко помер 7 липня після тривалої хвороби

Открытый источник

Лідери парламентських фракцій і комітетів вшанували хвилиною мовчання пам'ять українського дисидента Левка Лук'яненка. Онлайн-трансляцію засідання вів телеканал "112 Україна".

"На 90-му році життя Левко Григорович залишався активним і енергійним. Буквально до останніх днів він писав книги і спогади. Рік тому ми спільно у ВРУ відкривали портал для збереження прапора незалежності. Він постійно підтримував воїнів АТО і залишався до останнього принциповим в оцінках і судженнях. Вічна пам’ять і вічна слава Левку Григоровичу", - сказав Андрій Парубій.

Новини за темою: Я незадоволений всіма президентами – від першого і до останнього

Нагадаємо, що колишній політв'язень, дисидент і екс-депутат Верховної Ради України Левко Лук'яненко помер 7 липня після тривалої хвороби.

Левко Лук'яненко – дисидент, співзасновник Української гельсінської групи, народний депутат чотирьох скликань Верховної Ради. Удостоєний звання Герой України.

Лук'яненко народився 24 серпня 1928 року в селі Хрипівка Чернігівської області. За підпільну антирадянську діяльність у травні 1961 Львівський обласний суд засудив Лук'яненка до розстрілу, однак через 72 доби Верховний Суд замінив розстріл 15-ма роками позбавлення волі. Покарання відбував у Мордовії.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів