План роботи ВР на тиждень: Зміни до процесуальних кодексів і регулювання цін на мобільний та інтернет-зв'язок

Депутати розглянуть скандальний законопроект про створення держрегулятора, який зможе диктувати тарифи на мобільний та інтернет-зв'язок

Верховна Рада Верховная Рада

Верховна Рада протягом тижня планує розглянути блок фінансової політики, законопроектів податкової і митної політики та блок питань енергоефективності. Депутати голосуватимуть за внесення змін до процесуальних кодексів і документ, який передбачає створення держоргану із повноваженнями встановлювати тарифи на мобільний та інтернет-зв'язок. Про це йде мова у плані роботи Ради на тиждень 20-23 червня.

На вівторок запланували питання фінансової політики та інформатизації. Зокрема, у другому блоці законопроект, який передбачає створення під звітного президентові державного органу, до повноважень якого хочуть включити регулювання тарифів на мобільний та інтернет-зв'язок.

Новини за темою: Президент виходить на зв'язок, або "Хвіст намагається виляти собакою"?

На середу традиційно заплановані ратифікації, два законопроекти стосовно осіб із психічними розладами та впровадження безкоштовоного харчування для усіх школярів державних і комунальних закладів.

У четвер депутати розглянуть питання податкової та митної політики та тема енергоефективності.

П'ятниця - день, коли відбудеться Година запитань до уряду, також у порядку денному два законопроекти.

Як повідомлялося раніше, спікер ВРУ Андрій Парубій говорив, що депутати почнуть даний сесійний тиждень із розгляду законопроекту про Конституційний суд України.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...