План роботи Ради на тиждень: Заборона виправдовувати окупацію територій у ЗМІ та врегулювання протимінної діяльності

Окрім того, мають намір розглянути блок аграрних питань і законопроект щодо протидії буллінгу

Верховная Рада

Верховна Рада має намір розглянути законопроект про штрафи для ЗМІ за виправдовування анексії українських територій, а також блок оборонних законопроектів. Про це свідчить порядок денний парламенту на 4-7 грудня, опублікований на сайті ВРУ.

Депутати розпочнуть роботу в пленарний вівторок, 4 грудня, з чотирьох законопроектів про захист осіб з інвалідністю. Далі за планом - питання аграрної політики, в тому числі проект закону про вимоги до матеріалів, що контактують з харчовими продуктами, та щодо реєстрації тварин.

Також заплановано блок для включення до порядку денного сесії, зокрема, про зміни до бюджету на поточний рік та проект № 9068, яким пропонують заборонити виправдовувати окупацію Донбасу і Криму в ефірах телеканалів.

Окрім того, депутати планують змінити назви населених пунктів у Івано-Франківській, Київській, Харківській, Черкаській, Волинській, Сумській та Полтавській областях.

На розгляді народних депутатів низка законопроектів у першому читанні, зокрема про заборону викладати пачки з цигарками в супермаркетах. Повторно із пропозиціями президента мають намір розглянути законопроект про приватну детективну діяльність.

Якщо вистачить часу, Рада ухвалить рішення про зміни в адміністративно-територіальному устрої Донецької та Луганської областей та встановлення меж кількох населених пунктів.

Новини за темою: Депутат образився. Навіщо в Раду внесли законопроект про наклеп?

У середу, 5 грудня, депутати вирішать, чи оголошувати території Куяльницького лиману Одеської області курортом державного значення, а потім перейдуть до ратифікацій.

Так, парламент має намір ратифікувати зміни до Конвенції з Великою Британією та Північною Ірландією щодо усунення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доход і на приріст вартості майна. У плані роботи - ратифікація змін до аналогічної угоди із Туреччиною.

На розгляді також ратифікація угоди з Австрією про взаємний доступ на ринки праці членів сімей працівників дипломатичних представництв та консульських установ.

У другому читанні планують розглянути законопроект про харчові продукти.

У другій половині дня депутати працюватимуть у комітетах, фракціях і групах.

Новини за темою: Заощаджені гроші на руки: Все, що необхідно знати про монетизацію субсидій

На четвер, 6 грудня, заплановано розгляд питань нацбезпеки та оборони, зокрема в першому читанні - про посилення соцзахисту учасників боротьби за незалежність України в XX столітті, а в другому - про протимінну діяльність в Україні.

На цей самий день винесли кілька питань ратифікації, зокрема з Нідерландами про продовження до 1 серпня 2019 року строку дії угоди про Міжнародну місію захисту розслідування катастрофи МН-17, а також ратифікацію змін до угоди з Литвою і Польщею щодо створення спільної військової частини.

У другому читанні народні обранці мають намір розглянути законопроекти про посилення відповідальності за ігнорування ременів безпеки, щодо охорони прав на компонування напівпровідникових виробів, а також про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення правової охорони географічних зазначень.

Новини за темою: Воєнний стан в Україні - чи багато ви знаєте про це? (тест)

Планують ухвалити рішення стосовно законопроекту щодо протидії буллінгу.

Кілька проектів із плану роботи стосується використання ядерної енергії та поводження з радіоактивними відходами.

Уже вкотре в тижневому порядку денному ратифікація угоди зі Сполученими Штатами для поліпшення виконання податкових правил і застосування положень закону США "Про податкові вимоги до іноземних рахунків" (FATCA), а також зміни до законодавства у зв'язку з цим.

У другому читанні Рада має намір розглянути президентський, позначений як невідкладний законопроект про ліквідацію Нацкомфінпослуг, а також проекти змін стосовно захисту прав споживачів фінпослуг та щодо посередництва при працевлаштуванні за кордоном.

У п’ятницю відбудеться Година запитань до уряду.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів