План роботи Ради на тиждень: Оновлення складу ЦВК та створення Нацбюро фінбезпеки

Також депутати мають намір розглянути блок аграрних питань та інформаційної політики

Верховная Рада

Верховна Рада планує оновити склад Центральної виборчої комісії вранці 5 липня. Про це свідчить порядок денний парламенту на тиждень.

У вівторок 3 липня депутати завершать розгляд у другому читанні законопроекту щодо захисту права дітей на належне утримання. Далі - ще два проекти із так званого блоку “чужих дітей не буває”.

Законопроекти про відновлення кредитування, а також про забезпечення прозорості у видобувних галузях також планують розглянути у другому читанні.

У плані роботи - питання інформаційної політики. Зазначимо, законопроекту про позасудове блокування інформаційних сайтів там немає. Натомість блок містить проект закону про рекламу із зображенням учасників бойових дій та волонтерів.

Народні обранці остаточно вирішать, чи надавати можливість продавати державну нерухомість підприємств їхнім працівникам. У повторному першому читанні заплановано розгляд законопроекту про ринки капіталу та організовані товарні ринки.

Депутати матимуть нагоду перейменувати кілька населених пунктів.

Окрім того, порядок денний містить основний та альтернативні законопроекти про створення Нацбюро фінбезпеки.

Новини за темою: Закон "Про валюту": Плюси і мінуси валютної лібералізації

На пленарну середу запланували розгляд 10 ратифікацій міжнародних угод, зокрема із Туреччиною - про взаємний захист інвестицій, із Швейцарією та Молдовою про реадмісію осіб, а із Європейським інвестиційним банком - про фінансову угоду для модернізації “Укрзалізниці”.

Є й кілька законопроектів у першому читанні.

На 15:00 заплановано проведення парламентських слухань на тему: "Реалізація в Україні міжнародних документів щодо запобігання антропогенним змінам клімату".

У другій половині дня депутати працюватимуть у комітетах, фракціях і групах.

Новини за темою: Заблокована реальність: Від захисту – до цензури

Верховна Рада планує розпочати роботу в четвер із оновлення складу Центральної виборчої комісії та призначення суддів Конституційного суду.

Вже потім народні обранці розглянуть проект постанови про план роботи дев'ятої сесії ВР - тобто своєї роботи восени 2018 року. У другому читанні мають намір розглянути законопроект про запровадження електронного документообігу у парламенті.

Заплановано розгляд блоку питань аграрної політики, зокрема про маркування органічної продукції у другому читанні та про скасування дії законів про регулювання виробництва і продажу цукру.

Депутати розглянуть у другому читанні законопроект про програму перетворення об'єкта “Укриття” на екологічно безпечну систему.

У парламентарів буде можливість підтримати ініціативу щодо створення єдиної бази абонентів – споживачів природного газу.

План роботи містить кілька проектів постанов про встановлення меж районів у Донецькій і Луганській областях.

У першому читанні заплановано розгляд законопроекту про впровадження ідентифікації та реєстрації тварин.

У пленарну п'ятницю традиційно відбудеться Година запитань до уряду.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів