План роботи Ради на тиждень: Оновлення складу Центрвиборчкому та створення Нацбюро фінбезпеки

Крім того, заплановано призначити суддів Конституційного суду України та включити до порядку денного сесії президентський законопроект стосовно громадянства

rada.gov.ua

Верховна Рада у четвер має намір оновити склад Центральної виборчої комісії та розглянути у першому читанні законопроекти про Нацбюро фінбезпеки. Про це свідчить план роботи на пленарний тиждень 15-18 травня, опублікований на сайті парламенту.

У вівторок депутати розпочнуть роботу з блоку питань щодо інтелектуальної власності. Насамперед розглянуть поправки до законопроекту № 7466 "Про ефективне управління майновими правами правовласників у галузі авторського права і/або суміжних прав". Зазначимо, що близько трьох тижнів тому депутати розпочали дискусію стосовно цього документу, хоча безпосередньо до поправок не перейшли.

У першому читанні заплановано розгляд проекту змін щодо врегулювання питань авторського права і суміжних прав.

Документ про заборону арешту коштів міжнародних фінансових організацій, передбачених для інвестиційних проектів, у другому читанні також у плані роботи.

Потім депутати спробують включити до порядку денного сесії ряд законодавчих актів, зокрема позначений президентом як невідкладний проект змін до закону "Про публічні закупівлі" та закону “Про громадянство України" (той самий, який передбачає позбавлення українського громадянства за участь у голосуванні під час так званих "виборів" на території анексованого Криму).

Крім того, народні обранці мають намір призначити позачергові місцеві вибори. Потім - блок питань інформатизації.

У повторному першому читанні розглянуть проект закону про електронні комунікації, у першому - про радіочастотний ресурс України.

Порядок денний на тиждень включає проект змін щодо протидії ворожій пропаганді та покращення інформаційного забезпечення громадян України, які постраждали внаслідок воєнних дій, які живуть у підконтрольних районах Донецької та Луганської областей.

Кілька законопроектів присвячено поводженню з побутовими відходами, зокрема щодо імплементації вимог директив ЄС у цій галузі; стимулювання використання побутових відходів як альтернативного джерела енергії; стосовно оподаткування розміщення побутових відходів.

Новини за темою: В Україні до 2030 року планують створити 800 сміттєпереробних заводів, - Семерак

Пленарна середа - традиційно день ратифікацій. На розгляді депутатів Торговельна угода з Таїландом, угода про співробітництво у галузі оборони з Польщею, домовленість про співробітництво у галузі військових перевезень з Румунією.

У другому читанні мають намір розглянути проект змін до законодавства стосовно охорони здоров'я та трансплантації органів та інших анатомічних матеріалів людині.

Депутати матимуть можливість рекомендувати проведення парламентських слухань на тему медичної освіти у державі, а також формування молодіжної політики.

Вкотре у плані роботи на тиждень питання призначення голови та складу Національної комісії з радіаційного захисту населення України.

У другій половині дня депутати працюватимуть у комітетах, фракціях і групах.

Новини за темою: Луценко наступного тижня має намір внести до Ради подання на трьох нардепів

На пленарний четвер, 17 травня, запланували розгляд кількох питань фінансової та банківської політики (зокрема, про відновлення кредитування; про кредитні спілки, а також про передачу активів неприбутковій організації у разі реорганізації або ліквідації Фонду гарантування вкладів фізичних осіб).

Оновлення складу Центральної виборчої комісії, згідно з планом, є наступним питанням.

Кілька законопроектів у другому читанні, а за ними - проекти законів про Національне бюро фінансової безпеки України (НБФБ).

Крім того, народні депутати планують призначити суддів Конституційного суду України.

Мають намір розглянути проекти постанов про встановлення меж Бахмутського, Добропільського, Олександрівського, Слов'янського району Донецької області та Сватівського та Троїцького районів Луганської області.

Вже не вперше у план роботи Ради на тиждень внесено проект закону про установу бізнес-омбудсмена, а також про ідентифікацію поліцейських та нацгвардійців.

Пленарної п’ятниці традиційно відбудеться "Година запитань до уряду", хоча заплановано й розгляд двох законопроектів у першому читанні.

Новини за темою: "Нехай щастить": В Україні пропонують закривати підприємства та націоналізовувати майно країни-агресора

Нагадаємо, народні депутати України не працювали у пленарному режимі з 21 квітня, тобто три тижні. Один із них було відведено для роботи з виборцями, ще два - у комітетах, комісіях і фракціях.

Минулий пленарний тиждень у стінах парламенту видався не надто продуктивним, проте широко обговорювалося звернення до патріарха Варфоломія щодо створення української автокефальної церкви.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів