План роботи Ради на тиждень: Блок економічних питань та захист дітей від сексуальних зловживань

Завтра розпочнеться восьма сесія VIII скликання Верховної Ради України

Верховная Рада

Український парламент протягом пленарного тижня 6-9 лютого розгляне блок економічних, соціальних та культурних питань. Натомість ані призначення голови Нацбанку, ані оновлення складу ЦВК не запланували на даний період. Відповідні дані містить план роботи ВРУ на тиждень.

У вівторок 6 лютого депутати розглянуть блок економічних питань, зокрема у повторному другому читанні - законопроект про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю, а також про створення та ведення Кредитного реєстру Національного банку України.

Окрім того, нардепи планують доручити профільному комітету підготувати до термінового розгляду президентський та альтернативні законопроекти про Антикорупційний суд і відповідні зміни до закону "Про судоустрій та статус суддів".

У першому читанні мають розглянути позначений президентом як невідкладний законопроект, що передбачає зміни до Податкового кодексу та інших актів щодо стимулювання створення і діяльності дрібних фермерських господарств та деконцентрації повноважень у сфері земельних відносин. У порядку денному також є зміни до закону "Про регулювання містобудівної діяльності" щодо подовження терміну прийняття в експлуатацію будівель, зведених без дозволів. Наприкінці робочого дня депутати матимуть можливість перейменувати низку населених пунктів.

Середа традиційно - день ратифікацій. У плані роботи - ратифікації домовленостей з Молдовою про взаємний захист секретної інформації, торговельної угоди та договору про допомогу при розкритті кримінальних справ з Таїландом та з Португалією про взаємну охорону інформації з обмеженим доступом.

Новини за темою: Яку інстанцію українці вважають найефективнішою у боротьбі з корупцією?

У порядку денному на 7 лютого також є законопроект про захист дітей від сексуальних зловживань та сексуальної експлуатації у другому читанні. Можна припустити, що якщо у залі буде замало народних обранців, щоб ухвалювати законопроекти, спікер парламенту Андрій Парубій запропонує розглядати поправки до цього документа, щоб голосування за нього відбулося вже у четвер.

Пленарний четвер 8 лютого планують розпочати із питань соціальної політики, зокрема про призначення дострокової пенсії за віком родинам загиблих під час Революції гідності. У другому читанні розглянуть законопроект про захист житлових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Наступний - блок питань культури.

Народні обранці матимуть можливість ухвалити зміни до законодавства щодо забезпечення прикордонної безпеки держави, а також змінити норми Кримінального кодексу щодо встановлення відповідальності за злочини проти військовослужбовців. Парламент повторно розгляне з пропозиціями президента проект закону щодо діяльності державного акціонерного товариства "Чорноморнафтогаз". Готовий до другого читання і стоїть у порядку денному проект закону про криміналізацію сприяння вчиненню самогубства.

У першому читанні нардепи зможуть розглянути законопроект про ідентифікацію поліцейських.

У п'ятницю у парламенті відбудеться Година запитань до уряду. Також у плані роботи - проект постанови щодо збільшення розміру іменних стипендій Верховної Ради України.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів