Після скасування "мовного" закону можна визнати неконституційним будь-яке інше рішення ВР, - Новинський

Всі вони, за словами нардепа, приймаються з порушенням регламенту

Народний депутат фракції "Опозиційний блок" Вадим Новинський в ефірі "112 Україна". 02.03.2018 112.ua

Після скасування Конституційним судом "мовного" закону Ківалова-Колесніченка можна визнати неконституційним будь-яке інше рішення Верховної Ради. Таку заяву в ефірі телеканалу "112 Україна" зробив народний депутат від "Опозиційного блоку" Вадим Новинський.

"Я вважаю, що Конституційний суд відкрив ящик Пандори в цьому питанні, коли не по суті приймаються рішення, не за змістом цього закону приймаються рішення, відповідає він Конституції чи ні, а за якимись регламентними нормами при його прийнятті, порушувалися вони чи ні – це до Конституції має мало відношення. Відповідно до цього, це прецедент, тепер можна будь-який закон, який приймає нинішня ВР скасувати, тому що будь-який закон приймається з порушенням регламенту, закону про регламент", - вважає політик.

Окремо Новинський звернув увагу на епізоди "кнопкодавства" з боку нинішнього складу Верховної Ради.

"В наступний раз тепер можна подавати запити до Конституційного суду та з процедурних порушень їх (закони, - ред.) скасовувати, визнавати їх неконституційними", - заявив він.

Нагадаємо, 28 лютого Конституційний суд ухвалив рішення про неконституційність закону "Про засади державної мовної політики" №5029-VI (так званого закону Ківалова-Колесніченка) з-за порушень при його прийнятті.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів