Підозрюваний у корупції суддя Чернушенко звинуватив Порошенка у втручанні у правосуддя

Суддя називає ряд справ, в яких на нього тиснула АП

24

Підозрюваний у корупції суддя Київського апеляційного суду Антон Чернушенко звинуватив президента України Петра Порошенка та заступника глави Адміністрації президента Олексія Філатова втручання у правосуддя. Таку заяву він зробив у своєму відеозверненні, оприлюдненому сьогодні.

Чернушенко стверджує, що справа проти нього "замовна", оскільки він "не виконав відповідне замовлення Адміністрації президента".

Чернушенко заявляє про декілька справ. Суддя стверджує, що в АП наполягали не викликати до суду в якості свідка у справі про вбивство Георгія Гонгадзе президента України Леоніда Кучму.

"По цій справі в травні 2015 року мене викликав пан Філатов і довів до мого відома позицію Президента про те, що вирок суду першої інстанції бажано залишити, як він висловився, "таким, як він є". Він зазначив, що у цій справі ні в якому разі не можна викликати у якості свідка колишнього Президента України Леоніда Даниловича Кучму, а також інших осіб. Я заперечив проти цього. Це перше діло, яке викликало велике невдоволення моїми діями в Адміністрації Президента", - заявив президент.

Новини за темою: Сина екс-голови Апеляційного суду Києва Чернушенка відпустили під заставу в 6 млн грн, - джерело

Також Чернушенко заявляє про тиск на нього у справах щодо обшуків у ювелірному магазині "Граф", де були викрадені коштовності, накладення арешту на врожай 2014 року в 77 аграрних підприємствах, арешут майна "Нафтогазвидобування".

"У мене є ще десятки прикладів, які свідчать про втручання Адміністрації Президента України в роботу Апеляційного суду міста Києва", - підсумував суддя.

Зазначимо, що 19-21 червня в приміщенні Апеляційного суду Києва проходив обшук. Пізніше з'ясувалося, що в кабінеті голови суду Антона Чернушенка виявили 6,5 тис. дол. і 25 тис. грн, а також талони на 14 тонн палива.

Раніше сам голова Апеляційного суду Києва Антон Чернушенко розповів про те, що заступник глави Адміністрації президента Олексій Філатов неодноразово давав йому вказівки, які саме рішення має прийняти суд.

Пізніше повідомлялося, що суд заарештував сина екс-голови Апеляційного суду Києва Антона Чернушенка Дмитра з правом застави в 6 млн грн.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів