Переговори про подальшу співпрацю між Україною та МВФ тривають, – представник Фонду

Раніше повідомлялося, що МВФ висунув Україні нову умову для продовження фінансування: ухвалення проекту держбюджету-2019 у Верховній Раді

Фото з відкритих джерел

Переговори про подальшу співпрацю між Україною і Міжнародним валютним фондом тривають. Про це повідоми у пресс-службі представництва МВФ в УКраїні.

"Протягом двох останніх тижнів місія МВФ мала конструктивні дискусії з владою України щодо політики і реформ, спрямованих на забезпечення макроекономічної стабільності та зростання, а також про можливу фінансову допомогу від Фонду для підтримки таких заходів. Відповідні обговорення тривають", – зазначив представник МВФ в Україні Йоста Люнгман.

20 вересня 2018 року інформагентство "Українські Новини", посилаючись на власні джерела, повідомило про те, що переговори з місією Фонду завершилися для українського уряду невдало і МВФ висунув умову для продовження фінансування: ухвалення проекту держбюджету-2019 у Верховній Раді.

Раніше повідомлялося, що уряд України на переговорах з МВФ досяг принципової домовленості про поступове підвищення ціни газу до рівня імпортного паритету до 2020 року.

Зазначимо, що на початку лютого Україна частково розрахувалася з МВФ за боргами за програмою stand by 2014 року. Зокрема, Київ виплатив два транші – 375 млн і 87 млн дол. 31 серпня Україна перерахувала МВФ 160,3 млн дол. у рахунок повернення основного боргу.

Кредитну програму для України в розмірі 17,01 млрд дол. було затверджено МВФ наприкінці квітня 2014 року, а вже на початку травня було надано перший транш кредиту stand by на суму 3,19 млрд дол.

У березні 2015 року Рада директорів Міжнародного валютного фонду схвалила виділення Україні 17,5 млрд дол. за 4-річною програмою EFF (Extended Fund Facility) замість програми stand by.

Програму stand-by було замінено на "механізм розширеного фінансування" у зв'язку з більш тривалою потребою платіжного балансу України.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів