Передвиборну програму мають розробляти і впроваджувати професіонали, - експерт

За словами Скаршевського, людям у політиці потрібні не нові обличчя, а передбачуваність і визначеність свого майбутнього

Фото з відкритих джерел

Передвиборну програму в Україні мають розробляти і впроваджувати професіонали, які можуть її реалізувати. Таку думку в ефірі телеканалу "112 Україна" висловив економічний експерт Віктор Скаршевський.

"Професіонали мають розробляти програму, професіонали повинні її впроваджувати... Людям потрібні не нові обличчя, а передбачуваність і визначеність свого майбутнього. Потрібні стабільні зарплати, що зростають, невисокі ціни і можливість планування на три-п'ять-десять років наперед. Цього, на жаль, немає. Політики поки що цим не займаються. Чого вартує, що досі тривають військові дії на сході України, і нічого, на жаль, з цим не робиться. Якщо є така людина, як Медведчук, або група людей, які можуть це зупинити, - уперед, тільки "за!" - сказав він.

Зазначимо, що чергові президентські вибори в Україні мають відбутися навесні 2019 року. Низка українських політиків уже заявила про бажання балотуватися на пост президента.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів