Павленко про переговори "За життя" та "Опоблоку": Я вірю в об'єднання і єдиного кандидата від південного сходу

Нардеп сподівається, що результати дискусії будуть відомі до осені

112.ua

Переговори парії "Опозиційний блок" і партії "За життя" напередодні виборів у 2019 році продовжуються. Не виключено, що партії можуть об'єднатися й обрати єдиного кандидата від сходу України. Про це в ефірі "112 Україна" заявив народний депутат від "Опоблоку" Юрій Павленко.

"Я не уповноважений говорити про будь-які переговори, які відбуваються, але як член фракції я дуже підтримую і вірю в те, що буде об'єднання на рівні фракції, на рівні тих політичних сил, представники яких входять до фракції "Опозиційний блок", "За життя", можливо, інші політичні сили або інші партії, що це буде єдина потужна опозиційна партія, яка вийде на парламентські вибори. Але перед тим, я вірю в те, що буде визначений єдиний кандидат на президентських виборах, кандидат у президенти України", - сказав він.

"Ця дискусія, очевидно, триває, вона ведеться. Я вірю, що буде обраний кращий, рейтинговий кандидат, який зможе показати найкращі результати і гідно представити "Опозиційний блок". Я навіть не виключаю, що і виграти президентську кампанію. Зі свого боку, як член фракції, як керівник однієї з обласних організацій, я підтримую Юрія Бойка як єдиного кандидата від "Опозиційного блоку" й опозиційних сил, які об'єднаються в єдиний блок... Сподіваюся дискусія завершиться до осені", - додав він.

Зазначимо, що чергові президентські вибори в Україні повинні відбутися навесні 2019 року. Низка кандидатів вже заявили про бажання балотуватися на посаду президента. 

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів