Павла Гриба під час етапування до Ростова жорстоко побили в'язні, – батько

У хлопця відібрали одяг і їжу

Павло Гриб "Коммерсант"

Українського політв’язня Кремля Павла Гриба під час етапування в Ростов-на-Дону жорстоко побили російські ув'язнені, а також забрали у нього всі речі і продукти харчування. Про це у Facebook повідомив його батько Ігор Гриб з посиланням на дані адвоката.

Захисник Марина Дубровін зустрілася з Павлом сьогодні ввечері.

"Він повідомив, що під час етапування до Ростова-на-Дону був жорстоко побитий іншими російськими в'язнями, коли ті довідались, за якою статтею Паша звинувачується", – написав батько Гриба.

Крім того, росіяни забрали всі речі, продукти харчування, які напередодні передали українські консули.

"Він залишився в одних шортах і майці. Ні засобів гігієни, ні змінної білизни не має", – зазначив Ігор Гриб.

Сам український в’язень вважає, що таке ставлення до нього буде і надалі.

"Один сильний удар в область живота... як наслідок – внутрішня кровотеча і смерть. Ніхто не зможе надати кваліфіковану медичну допомогу", – наголосив батько ув’язненого.

Він також зазначив, що Павла постійно мучить сильний головний біль, слабкість.

"Відсутність ліків тільки погіршує й без того жахливий стан здоров'я", – наголосив батько.

Раніше повідомлялося, що російський суд розпочав розгляд кримінальної справи проти Павла Гриба, якого звинувачують у сприянні тероризму.

Раніше Ігор Гриб заявляв, що на Павла Гриба посилили психологічний тиск у російському СІЗО. Повідомлялося, що український політв'язень Павло Гриб страждає на портальну гіпертензію і потребує щоденного вживання спеціальних ліків. ЄСПЛ кілька разів просив Росію надати інформацію про його стан здоров'я. З відповідною вимогою неодноразово виступала і українська сторона. У РФ відповідали, що українець Гриб не має проблем зі здоров'ям.

Павло Гриб є сином колишнього українського прикордонника Ігоря Гриба. 25 серпня 19-річного Павла, який поїхав до Гомеля (Білорусь) на зустріч зі знайомою, затримали російські спецслужби. 

2 липня російський суд ухвалив рішення залишити Павла Гриба під вартою до 20 грудня.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів