Парубій закрив вечірнє пленарне засідання Верховної Ради

Протягом вечора депутати встигли розглянути ще 193 поправки до законопроекту про Антикорупційний суд

Спікер парламенту Андрій Парубій Верховная Рада

Спікер парламенту Андрій Парубій закрив вечірнє пленарне засідання Верховної Ради. Онлайн-трансляцію вів офіційний канал "Рада".

"Нам залишилося 270 поправок. Ми цілковито встигаємо завтра їх пройти. І завтра ми будемо мати змогу долучитися до роботи комітету, щоб на комітеті виробити спільні компромісні позиції. Щоб у четвер, коли будемо голосувати, ми орієнтувалися не на конфлікти, а на узгоджені позиції", - сказав Парубій і закрив засідання.

Він закликав усіх охочих долучитися до роботи профільного комітету, "щоб парламент вийшов на позитивне голосування щодо законопроекту про Вищий антикорупційний суд".

Нагадаємо, Верховна Рада підтримала за основу законопроект про Антикорупційний суд 1 березня 282 голосами народних депутатів.

Спікер парламенту Андрій Парубій анонсував голосування за законопроект про Вищий антикорупційний суд у другому читанні в четвер, 7 червня.

У понеділок, 4 червня, прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що подасть у відставку, якщо не буде створено Антикорупційного суду.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів